29° C
Ma 2026. június 24., szerda, Iván napja van.
29° C
Ma 2026. június 24., szerda, Iván napja van.
Főoldal 5 országjáró 5 Kiszélesítik a hidat az M0 déli szektorában

Kiszélesítik a hidat az M0 déli szektorában

ápr 18, 2020 | országjáró

A gyorsforgalmi út déli szektorában – a szakasz korszerűsítési munkálatai részeként – megkezdődött a meglévő háromnyílású, négytámaszú híd kiszélesítése Szigetszentmiklós térségében. A három nyílásközbe egy 100 tonna teherbírású autódaruval összesen 12 gerendát emelnek be, amelyeknek összsúlya meghaladja a 89 tonnát. A kiszélesítéssel a hídon eggyel több forgalmi sávon haladhat a forgalom, a létrejövő sávok 3,75 méter szélesek lesznek. A kivitelezést a Strabag Építő Kft. szakemberei végzik. (MTI)

kamarai hírek

Hajdú-Bihar: családi mérnöknap

A Hajdú-Bihar Vármegyei Mérnöki Kamara XIV. Családi Mérnöknapja idén is bebizonyította, hogy a szakmai kapcsolatokon túl a közösség igazi ereje a családokban rejlik. A debreceni Kerekestelepi Fürdő június 13-án megtelt élettel, és egy tartalmas, bensőséges...

digitális mérnök újság

Keresés

Melyik kategórián belül szeretne keresni?(Kötelező)