23° C
Ma 2026. június 23., kedd, Zoltán napja van.
23° C
Ma 2026. június 23., kedd, Zoltán napja van.
Főoldal 5 kamarai hírek 5 Tisztújító taggyűlést tartottak Békésben

Tisztújító taggyűlést tartottak Békésben

okt 11, 2023 | kamarai hírek

A Békés Vármegyei Mérnöki Kamara szeptember 21-én tartotta tisztújító taggyűlését, melyen újraválasztották Buzás Zoltán elnököt és Rung Attila alelnököt.

 

A rendezvényt Buzás Zoltán kamarai elnök nyitotta meg, majd megköszönte az elmúlt ciklus tisztviselőinek négyéves munkáját. A taggyűlésen Wagner Ernő, a Magyar Mérnöki Kamara elnöke, és dr. Rátkai Gábor, az MMK főtitkára mondott köszöntő beszédet.

A szavazatszámláló bizottság megválasztását követően Miklós Melinda Kozima, a választási jelölőbizottság elnöke tartotta meg beszámolóját a grémium munkájáról, illetve ismertette a helyszíni jelölés szabályait.

A választás eredményeként a taggyűlés újabb négy évre egyhangúlag bizalmat szavazott Buzás Zoltán elnöknek, aki megköszönte és elvállalta a tisztséget. A tagság ismét bizalmat szavazott az alelnöki feladatok ellátására Rung Attila alelnöknek is. Az újraválasztott elnök a taggyűlés lezárása után alakuló elnökségi ülésre hívta össze a megválasztott tisztségviselőket.

praxis

A MEKH felmérést indít a szélerőmű-kapacitások bővítéséről

A Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal (MEKH) előzetesen felhívja az érintettek figyelmét, hogy a következő hetekben tervezi felmérni az új szélerőmű-kapacitások létesítésére vagy a meglévő kapacitások bővítésére irányuló piaci elképzeléseket.  ...

digitális mérnök újság

Keresés

Melyik kategórián belül szeretne keresni?(Kötelező)